Nasza firma działa z sukcesem na rynku nieruchomości od 2004 roku. Specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu budynkami mieszkalnymi  oraz  nieruchomościami komercyjnymi. W ramach współpracy oferujemy obsługę księgowo-rachunkową, która  uzależniona jest od potrzeb i oczekiwań klienta. 


Standardem naszych działań jest wykorzystywanie nowoczesnych i sprawdzonych systemów wspomagających efektywne zarządzanie. Nasz zespół składa się z doświadczonych licencjonowanych zarządców  i administratorów.  Wysokie kwalifikacje oraz pełne zaangażowanie naszych pracowników są gwarancją rzetelnej współpracy, z korzyścią    dla mieszkańców i użytkowników administrowanych nieruchomości.


Współdziałając z właścicielami nieruchomości, zarządami wspólnot prowadzimy kompleksową obsługę nieruchomości.   Na bieżąco kontrolujemy stan techniczny nieruchomości oraz prowadzimy przedsięwzięcia remontowe. Zgodnie z wymogami prawa nadzorujemy przeprowadzanie przeglądów okresowych oraz prac związanych z utrzymaniem czystości oraz konserwacją budynków. Usługi realizowane są przez firmy i osoby posiadające wymagane kwalifikacje i uprawnienia.


Firma świadczy również pomoc w zakresie ubezpieczeń majątkowych, a także pomoc prawną we współpracy z kancelarią prawną De Iure Małgorzaty Wojciechowicz-Mużyło