O Nas

Od 15 lat zarządzamy i administrujemy nieruchomościami.

Jesteśmy skuteczni. Stawiamy na profesjonalną i bliską współpracę, dzięki czemu możemy poszczycić się stałym gronem zadowolonych klientów.

Gerydon działa z sukcesem na rynku nieruchomości od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu budynkami mieszkalnymi oraz nieruchomościami komercyjnymi. W ramach współpracy oferujemy obsługę księgowo-rachunkową, która uzależniona jest od potrzeb i oczekiwań klienta.

Standardem naszych działań jest wykorzystywanie nowoczesnych i sprawdzonych systemów wspomagających efektywne zarządzanie. Nasz zespół składa się z doświadczonych licencjonowanych zarządców i administratorów. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników oferujemy usługi, które są doceniane przez mieszkańców i użytkowników administrowanych nieruchomości.

Współdziałając z właścicielami nieruchomości i zarządami wspólnot prowadzimy kompleksową obsługę nieruchomości na terenie całej Warszawy i okolic oraz m.in. Brwinowa, Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego. Na bieżąco kontrolujemy stan techniczny nieruchomości oraz prowadzimy przedsięwzięcia remontowe. Zgodnie z wymogami prawa nadzorujemy przeprowadzanie przeglądów okresowych oraz prac związanych z utrzymaniem czystości i konserwacją budynków. Usługi realizowane są przez firmy i osoby posiadające wymagane kwalifikacje i uprawnienia.

Świadczymy również pomoc w zakresie ubezpieczeń majątkowych, oraz pomocy prawnej.